WYJAZD MATURALNY: 26.02.2024 – 1.03.2024

Ubiegły tydzień maturzyści z klas : 4b, 4c, 4d, 4e spędzili w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej. W tym nowoczesnym ośrodku naukowo-badawczym Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego maturzyści mieli możliwość doskonalenia przygotowania do egzaminu poprzez wielokrotne przechodzenie egzaminu próbnego symulowanego w warunkach realnego egzaminu. Uczniowie powtarzali materiał z matematyki, języka polskiego i angielskiego. Nauczyciele – egzaminatorzy OKE- sprawdzali matury w bardzo krótkim czasie dzięki czemu już w Chęcinach maturzyści otrzymywali informację zwrotną oraz mogli od razu konsultować się prowadzącymi zajęcia. Wierzymy, że oderwanie się od swojego biurka i przeniesienie się razem z innymi maturzystami do naukowej atmosfery zaprocentuje na egzaminach w maju. Nie zabrakło oczywiście czasu na integrację, zwiedzanie Zamku w Chęcinach oraz lekcje geologii prowadzone przez doktorantów UW.